Студенткиња прве године хармонике Мариа Инеш у класи проф.мр Миљана Бјелетића, остварила је још један успех на међународној сцени. Након запаженог резултата који је остварила у Словенији и победе у Београду, Мариа Инеш је победила на међународном такмичењу „Хармоника Фест“ у Тивту (Црна Гора), које је одржано од 06.до 07.јуна.
Comments are closed.