Роберт Гордон Универзитет, Грејева школа уметности из Абердина, Шкотска, Велика Британија расписује конкурс за једног студента студијског програма Графички дизајн 3 или 4 године основних студија за мобилност током пролећног семестра 2019/2020. године. Мобилност почиње 27. јануара 2019. године.

Селектовани студент добија 3600 еура за семестар. Нужно је добијање британске визе ради остваривања права на коришћење стипендије и мобилност.

Рангирање пријављених кандидата оствариће се на основу просечне оцене током студија и оцене из енглеског језика.

Кандидати шаљу следеће податке:

1. име и презиме
  2. година студија
  3. просечне оцене за сваку годину студија
  4. све оцене из енглеског језика.

Податке послати најкасније до четвртка, 5. децембра 2019. године са назнаком у наслову Конкурс за Еразмус + Абердин на адресу проф. Катарине Ђорђевић katarinadjordjevic1966@yahoo.com

Изабрани кандидат ће накнадно припремити комплетну документацију за мобилност у консултацији са Службом за студентска питања и проф. Ђорђевић.