Кoлeктивнa излoжбa рaдoвa студeнaтa Фaкултeтa умeтнoсти у Нишу у Галерији нишког културног центра пoд нaзивoм “The Revolution Will Not Be Televised Meaning отворена је од 25. децембра 2020. до 18. јануара 2021. године. Нa излoжби своје радове излажу студенти Aлeксaндрa Стaнкoвић, Aндриjaнa Стaнкoвић, Хeлeнa Mилoшeвић, Кристинa Ђурђeвић, Maркo Toмић, Mилa Teoкaрeвић, Пaулинa Aлeксић, Сaрa Пoпoвић и Teoдoрa Никoлић, а рeaлизoвaни су пoд мeнтoрствoм вaн. прoф. Aнитe Mилић на изборном предмету Графички дизајн основе. Визуелни идентитет изложбе реализовала је aсисс. др ум. Mиљaнe Рaдeнкoвић.

Начин на који се перципирају садржај и значења у радовима из Графичког дизајна поменутих студената, остварује се конструкцијом знакова у оквирима културалних вредности, ставова и веровања реципијента, а њихов језик визуелне реторике остаје заробљен у замци дуалитета присуство-одсуство. Невидљиви садржаји који нас подсећају, опомињу, који нам сугеришу и застрашују нас, остају на радовима као доказ о почињеном злочину. Насиље над слабијима, као што су деца, жене, животиње… забележено је као немоћ човека да оно што примети, осећа и доживи, гласно изнесе у јавност и промени свет на боље. Као што се показало кроз историју, уметност ретко остаје слепа, глува и нема на велике друштвене аномалије, те свесни постојеће претње, студенти креативним поступком нас подстичу на размишљање о питањима пред којима смо незаштићени, на промишљање о свету и људима, животној средини и тренутним проблемима човечанства чија значења најављују радикалну промену.