Анђела Данковић, редовни професор Факултета уметности у Нишу, поводом 15 година педагошког рада, одржала је концерт у галерији Синагога у Нишу, са својим бившим и садашњим студентима. На концерту су наступиле: Александра Петровић, наставник у Музичкој школи “Стеван Мокрањац” у Врању, Кристина Ђорђевић, солисткиња Нишког симфонијског оркестра, Валентина Станојевић, друга флаута Нишког симфонијског оркестра, Тијана Јовев наставник у Музичкој школи “Невена Поповић” у Гроцкој, Валентина Димитријевић, наставник у Музичкој школи “Стеван Мокрањац” у Неготину, Анђела Крстић наставник у Музичкој школи “Миодраг Васиљевић” у Бору, Маријана Јовановић, наставник у Музичкој школи “Стеван Христић” у Крушевцу, Анђела Поповић, наставник у Музичкој школи “Миленко Живковић” у Параћину, Марта Балог и Анђелија Ђак, студенткиње Факултета уметности на Мастер и основним академским студијама, Сања Милојковић, мастер флаутисткиња, алумни Факултета уметности у Нишу. На програму су била дела Кванца, Кумера, Менделсона, Бомартијеа и Кастаредеа.