У оквиру концертне сезоне Факултета Уметности у Нишу, 25.12.2023. у великој Сали ФУ одржан је концерт студената флауте из класе проф. др ум. Јелене Јаковљевић. На концерту класе су наступили: Јована Благојевић, студент прве године ОАС, Винкић Душан, студент друге године ОАС, Кристина Манчић, студент треће године ОАС и Јована Војиновић, студент четврте године ОАС. Као клавирски сарадник студенте је пратио стручни сарадник Никола Цветковић. Као гост на концерту наступио је камерни трио, флаута- Кристина Манчић, виолина- Милана Трујановић, и клавир-Даница Стошић, из класе проф. мр. Драгане Ђорђевић, редовног професора. На програму су била дела, Ј.С. Баха, К.П.Е. Баха, W.А. Моцарта, А. Дитијеа, К. Рајнекеа и Ж. Ибера.