1. Студенти прве године студија и студенти мастер академских студија који нису доставили мејл адресе или валидне мејл адресе, треба да се јаве у Студентску службу ради провере адресе и креирања налога за ЕЛЕКТРОНСКУ ПРИЈАВУ ИСПИТА до краја новембра.

2. ЕЛЕКТРОНСКА ПРИЈАВА ИСПИТА за јануарски испитни рок за све нивое студија почиње у уторак 14.01. и трајаће до 16.01.2020. године.

3. Студенти другу рату школарине и другу рату преноса бодова уплаћују у јануару, како би били у прилици да пријаве испите. Неопходно је да се уплата изврши до 13.01.2020. године. (доказ о уплати треба доставити Студентској служби).

4. Након 16.01.2020. године пријава испита ће бити могућа само на шалтеру Студентске службе уз накнаду од 1.000,00 динара, у складу са Одлуком о висинама накнада за услуге које пружа Факултет (пријављивање испита после утврђеног рока).