Плакати сараднице у настави Марте Пејчић, као и свршених студенткиња мастер студија Департмана за примење уметности Факултета уметности у Нишу, Јоване Милојевић и Миње Ђорђевић, нашли су се у ужој селекцији за међународну изложбу плаката под називом „Diversity: Differences that Brighten the World“, која се новембра месеца одржала у галерији „Carolla Arts Exhibition Center“, на Државном универзитету у Мисурију, у Спрингфилду, у Сједињеним Америчким Државама.
На конкурс, који је организован поводом одабира нове насловне стране каталога „UCLA Extension“ (University of California Los Angeles) послато је преко 300 радова, аутора из 32 земље.
Ментор: др ум. Славица Драгосавац, редовни професор
Асистенти: др ум. Миљана Раденковић, доцент и др ум. Јована Николић, асистент са докторатом