ЕЛЕКТРОНСКА ПРИЈАВА ИСПИТА за априлски испитни рок за све нивое студија почиње у четвртак 01.04. и трајаће до 04.04.2021. године.

Студенти основних академских студија  уплаћују четврту рату школарине и четврту рату преноса бодова, како би били у прилици да пријаве испите.

Студенти мастер академских студија  уплаћују трећу рату школарине, како би били у прилици да пријаве испите.

Доказ о уплати треба доставити Студентској служби или на e-mail:snezanam@artf.ni.ac.rs Студентске службе).

Студенти након треће пријаве испита, за следећу пријаву истог испита уплаћују 1.500,00 динара на жиро рачун Факултета, у складу са Одлуком о висинама накнада за услуге које пружа Факултет

Након 04.04.2021. године, пријава испита ће бити могућа само на шалтеру Студентске службе уз доказ уплате од 1.000,00 динара (по испиту) на жиро рачун Факултета, у складу са Одлуком о висинама накнада за услуге које  пружа Факултет  (пријављивање испита после утврђеног рока)

Службa зa нaстaву и студeнтскa питaњa