14.10.2022.год. у великој сали Центра за културу, Травник (БиХ), у оквиру пројекта “Модерато” удруге Вокалног састава “Ад либитум”, мр Катарина Симоновић Иванковић, ванр. проф. Факултета Уметности у Нишу, одржала је солистички концерт – реситал. Клавирска сарадња: мр Ана Аћимовић, самостални стручни сарадник на Факултету Уметности Приштина – Звечан (КиМ).

На програму су била дела: Ф. Листа, П. И. Чаиковског, И. Бајића, Ст. Биничког и С. Христића.

14-15. 10.2022. у средњој  глазбеној школи “Јакоб Готовац” у Н. Травнику, у камерној сали Центра за културу  Травник, проф. Катарина Симоновић Иванковић  одржала је мајсторски курс соло певања ученицима средњих школа БиХ, из Зенице, И. Сарајева, Жепча и Травника.  Клавирски сарадници на курсу су биле мр Ана Аћимовић и Андријана Бугарин.