Теодора Николић, студенткиња мастер академских студија на Графичком дизајну, овогодишња је учесница III Међународне изложбе суочавања студентских плаката, која представља анализу трендова везану за развој постера и визуелних комуникација, као и разноврсност наставних планова и програма. На изложби отвореној маја месеца у Тарновском центру културе у организацији Уметничког одсека Академије примењених наука у Тарнову нашло се 250 плаката и 25 анимираних радова у конкуренцији од преко 900 пријава из више од 15 земаља.

Селектоване су серије позоришних и промотивних плаката за сајам намештаја реализованих на предмету Плакат под менторством ред. проф. др ум. Славице Драгосавац, асис. др ум. Јоване Николић и асис. др ум. Миљане Раденковић.