Комисија за доделу Награда „Светислав Милић – младима од срца“, донела је једногласну одлуку да награду у области институција године поделе Центар за таленте Чачак и Факултет уметности из Ниша.

Одлуком комисије специјалним признањима награђују се Кристина Васић, млада саксофонисткиња из Параћина, која је за 10 година живота постигла нешто што многи не постигну ни током једног радног века, Младен Митровић, студент докторских студија на Факултету за туристичке студије у Порторожу и Сандра Вељковић – студенткиња докторских студија на Електронском факултету, Универзитета у Београду.
Медаљу хуманости добија др Марија Мијајловић из Куршумлије.
Одлуком управног одбора Х.О. „Нађи Раула“, Плакета мира додељује се Стефану Јовићу, прослављеном кошаркашу и основној и средњој школи „Креативно перо“ из Београда.