Robert Gordon Univerzitet, Grejeva škola umetnosti iz Aberdina, Škotska, Velika Britanija raspisuje konkurs za jednog studenta studijskog programa Grafički dizajn 3 ili 4 godine osnovnih studija za mobilnost tokom prolećnog semestra 2019/2020. godine. Mobilnost počinje 27. januara 2019. godine.

Selektovani student dobija 3600 eura za semestar. Nužno je dobijanje britanske vize radi ostvarivanja prava na korišćenje stipendije i mobilnost.

Rangiranje prijavlјenih kandidata ostvariće se na osnovu prosečne ocene tokom studija i ocene iz engleskog jezika.

Kandidati šalјu sledeće podatke:

1. ime i prezime
  2. godina studija
  3. prosečne ocene za svaku godinu studija
  4. sve ocene iz engleskog jezika.

Podatke poslati najkasnije do četvrtka, 5. decembra 2019. godine sa naznakom u naslovu Konkurs za Erazmus + Aberdin na adresu prof. Katarine Đorđević katarinadjordjevic1966@yahoo.com

Izabrani kandidat će naknadno pripremiti kompletnu dokumentaciju za mobilnost u konsultaciji sa Službom za studentska pitanja i prof. Đorđević.