Na Godišnjoj izložbi studenata Departmana za likovne umetnosti dodelјene su nagrade najuspešnijim studentima. Komisija za dodelu nagrada je jednoglasno odlučila da dodeli sledeća priznanja:

– Nagrada za najbolјe umetničko ostvarenje na Studijskom programu master akademskih studija Slikarstvo – Mihailo Todorović, klasa red. prof. mr Katarina Đorđević

– Nagrada za najbolјi crtež na Studijskom programu osnovnih akademskih studija Slikarstvo – Martina Đorđević, IV godina, klasa red. prof. mr Katarina Đorđević, predmetni nastavnik docent dr Jelena Trajković.

– Nagrada za najbolјu sliku na Studijskom programu osnovnih akademskih studija Slikarstvo – Sanja Đorđević, III godina, klasa vanr. prof. Bratislav Bašić.

– Nagrada za crtež malog formata „Katarina Radojlović“ na Studijskom programu osnovnih akademskih studija Slikarstvo za studente I i II godine – Vanja Radojičić, I godine, klasa doc. mr Stevan Kitić.

Nagrade će biti svečano uručene studentima na otvaranju Izložbe „DIPLOMA“ studenata master akademskih studija slikarstva 21. juna 2018. godine, u 20 sati, u Pavilјonu u Tvrđavi.