Kolektivna izložba radova studenata Fakulteta umetnosti u Nišu pod nazivom “Grafičke komunikacije” biće prikazana u okviru ciklusa izložbi “Afirmacija mladih / Studentske izložbe” u organizaciji Studenskog kulturnog centra u Beogradu. Radovi se mogu videti i u virtuelnoj formi na sajtu SKC Beograd i fejsbuk stranici Comic fest od 10. do 25. decembra 2020. godine. Na izložbi učestvuju Aleksandra Stanković, Andrijana Stanković, Helena Milošević, Kristina Đurđević, Marko Tomić, Mila Teokarević, Paulina Aleksić, Sara Popović i Teodora Nikolić.

Izloženi radovi studenata treće godine dokaz su studiozne i kompleksne aktivnosti realizovane pod mentorstvom van. prof. Anite Milić i asiss. dr um. Milјane Radenković. Na predmetu Grafičke komunikacije studenti uče o brendiranju, kako razraditi idejni koncept određenog brenda, kako predstaviti vizuelni identitet manifestacije i td. Pomenuti radovi svedoče o konstantnoj gladi studenata za samousavršavanjem u oblasti garfičkog dizajna i sposobnosti za rešavanje grafičkih problema u komercijalne svrhe.