Italijanski perusionista Andrea Saracino, prof. mr Mojca Sedeu, prof. mas. Boris Bunjac i studenti udaralјki sa Fakulteta muzičke umetnosti iz Skoplјa i Fakuleta umetnosti iz Niša nastupiće na koncertu u utorak 04. decembra 2018. godine sa početkom u 20 časova u Koncertno-izložbenom prostoru FU.
Na koncertu će se predstaviti studenti Fakulteta muzičke umetnosti u Skoplјu Zorica Zdravković, Filip Mackinovski, Ivan Uzunov, Orfe Aslanaj, Korab Hajdari i Melani Mickovska u klasi prof. mr Mojce Sedeu, kao i studenti Fakulteta metnosti u Nišu Đorđe Stojilјković, Đorđe Hartl, Vanja Hartl i Oliver Nikolić u klasi prof. mas. Borisa Bunjca.
Ovom saradnjom dva fakulteta, studenti i profesori iz Niša i Skoplјa će se predstaviti niškoj publici celovečernjim koncertom i prezentovati svoj talenat na velikom broju udaračkih instrumenata. Ulaz na koncert je besplatan.

John Beck – “Sonata for Timpani”, III stav
Filip Mackinovski

Eckhard Kopetzki – “Evening Song” solo vibrafon
Zorica Zdravković