Sreda, 24.4.2024. god. u 19 časova, Koncertno – izložbeni prostor Fakulteta umetnosti u Nišu, Knjaževačka 2a, ulaz slobodan

KONCERT STUDENATA KATEDRE ZA SOLO PEVANjE

Nastupaju studenti Odseka za solo pevanje Fakulteta umetnosti u Nišu iz klasa:

mr Katarine Simonović Ivanković, red. prof.

mr Aleksandre Ristić, red. prof.

mr Saša Arsenkov, vanr. prof.

Klavirska saradnja: spec Anita Stanković, Mina Ćurčić, Anđela Satnković i Stefan Trifunović

Na programu su dela poznatih kompozitora:

Mocart, Pučini, Verdi, Gunod, Dvoržak, Cilea, Ofenbah, Delibes, Binički i dr.

Studenti koji će nastupiti na koncertu su:

Sofija Lazić- sopran, Anđela Nedeljković- sopran, Luka Marković – tenor, Nikola Stamenković- tenor, Hadži Lazar Lazarević- bariton, Andjela Antić – sopran, Jovana Anić – sopran, Marija Antunović- sopran, Milica Rakić- sopran, Andrijana Vasić- sopran, Jelena Todorović- sopran, Anđela Mladenović – sopran, Jelena Dragomirović- sopran, Katarina Mihailović- sopran, Milana Andrašević- sopran, Pavle Aranđelović- bariton.