Koncertna promocija diskografskog izdanja “Unapređenje izvođačkih sposobnosti mladih flautista”, nastalog u okviru projekta Multimedijalnog centra Fakulteta umetnosti u Nišu, biće održana u četvrtak 21. marta 2019. godine sa početkom u 14 časova na Fakultetu umetnosti u Nišu u sali br. 6.

Četrnaesto diskografsko izdanje Fakulteta umetnosti u Nišu prezentacija je rezultata ostvarenih u okviru projekta „Unapređenje izvođačkih sposobnosti mladih muzičara„ podržanog od strane Ministarstva kulture i informisanja Republike Srbije 2018 godine. Aktivnosti projekta u vidu predavanja, jednodnevnih majskorskih kurseva i radionica usmerene su ka unapređenju sposobnosti studenata muzičke umetnosti, kako na javnim izvođenjima tako i u studijskim uslovima kroz upoznavanje celokupnog procesa audio produkcije. Izvođači su studenti Osnovnih i Master akademskih studija Departmana za muzičku umetnost Fakulteta umetnosti u Nišu, Katedre za duvače, Flauta u klasama: red. prof. mr Anđele Bratić i doc. dr Jelene Jakovljević.