U okviru saradnje Akademije umjetnosti Univerziteta u Banjoj Luci i Fakulteta umetnosti u Nišu realizovaće se majstorski kurs kamerne muzike u Banja Luci. Majstorski kurs studetnima ove dve institucije održaće spec. Timea Hotić, mr Biljana Jašić-Radovanović i mr Marija Pilipović sa Katedre za kamernu muziku Akademije umjetnosti Univerziteta u Banjoj Luci i spec. Ana Veličković-Igić, mr Aleksandar Jakovljević, Ingrid Konrad-Janković i Bratislav Zlatković sa Katedre za kamernu muziku Fakulteta umetnosti. Majstorski kurs će se održati u periodu od 25. do 27. novembra 2019. godine. Na završnom koncertu nastupiće nastavnici i studenti polaznici majstorskog kursa u sredu 27. novembra 2019. godine sa početkom u 20 sati u KC Banski dvor – Vijećnica.