Dr Miljana Radenković i mast. Jefimija Kocić, asistenti na Departmanu primenjenih umetnosti Fakulteta umetnosti u Nišu, učestvuju na internacionalnoj izložbi rizografije “SUPERNOVAE” u okviru jubilarne, 10. “PDP Creative Media Conference”, koja se održava u Novom Sadu.

PDP (Print, Design, Photography) je konferencija kreativnih medija koja već deset godina okuplja dizajnere, fotografe i druge vizuelne stvaraoce sa ciljem da putem predavanja, radionica i izložbi edukuje publiku u oblastima kreativnih medija, kao i da promoviše rad mladih autora.

PDP konferencija se organizuje uz podršku Ministarstva omladine i sporta, Pokrajinskog sekretarijata za sport i omladinu, Pokrajinskog sekretarijata za kulturu, Gradske uprave za sport i omladinu Novi Sad, Departmana za grafičko inžinjerstvo i dizajn GRID Fakulteta tehničkih nauka u Novom Sadu, OPENS 2019 – saveza udruženja Omladinske Prestonice Evrope Novi Sad i Fondacije Novi Sad 2021-Evropska prestonica kulture.