Ksenija Ilić, student treće godine osnovnih akademskih studija Fakulteta umetnosti u Nišu na studijskom programu Izvođačke umetnosti, modul Viola, u klasi vanr. prof. mr Vesne Rilak Stanimirović – izabrani je kandidat koji ostvaruje mobilnost studenta tokom zimskog semestra 2021/2022. godine na visokoškolskoj instituciji “Conservatiorio di Musica Niccolo Piccini di Bari” po konkursu Univerziteta u Nišu za mobilnost studenata u okviru Erazmus+ projekata mobilnosti KA103 iz 2019. i 2020. godine, u svrhu studiranja na inostranim visokoškolskim institucijama programskih zemalјa. Kandidatkinja je položila i klasifikacioni ispit u Bariju i izabrana je u jakoj konkurenciji kandidata iz Evrope za ovu mobilnost. Čestitamo i želimo uspešan akademski studijski boravak u Italiji!