Obaveštavamo vas da je Nastavni portal Fakulteta umetnosti dostupan na adresi nastava.artf.ni.ac.rs i da je predviđeno da, ukoliko već niste registrovani na Portalu, kreirate svoj nalog popunjavanjem registracione forme, prema priloženom uputstvu za postavlјanje korisničkog imena i lozinke. Na ovaj način biće vam omogućen pristup sistemu u ulozi studenta.

Za pristup svakom od predmeta koje slušate u ovom semestru, potrebno je uneti Pristupnu lozinku kursa, za svaki predmet pojedinačno, koju će vam proslediti predavači na tim predmetima, putem emaila, u slučaju da ih već niste dobili na nastavi u prethodnom periodu.

Na ovaj način biće vam omogućeno praćenje svih aktivnosti i dostupni sadržaji koji budu postavlјani od strane predavača na Potalu, u okviru svakog od kurseva.

Za dodatna pitanja i instrukcije možete se obratiti na e-mail vladana@artf.ni.ac.rs