Plakati saradnice u nastavi Marte Pejčić, kao i svršenih studentkinja master studija Departmana za primenje umetnosti Fakulteta umetnosti u Nišu, Jovane Milojević i Minje Đorđević, našli su se u užoj selekciji za međunarodnu izložbu plakata pod nazivom „Diversity: Differences that Brighten the World“, koja se novembra meseca održala u galeriji „Carolla Arts Exhibition Center“, na Državnom univerzitetu u Misuriju, u Springfildu, u Sjedinjenim Američkim Državama.

Na konkurs, koji je organizovan povodom odabira nove naslovne strane kataloga „UCLA Extension“ (University of California Los Angeles) poslato je preko 300 radova, autora iz 32 zemlje.

Mentor: dr um. Slavica Dragosavac, redovni profesor

Asistenti: dr um. Miljana Radenković, docent i dr um. Jovana Nikolić, asistent sa doktoratom