Aleksandra Vuksanović, student III godine osnovnih akademskih studija slikarstva u klasi prof. Katarine Đorđević, dobitnik je prve nagrade za sliku „U tami“ (ulјe na platnu, 2017. godina) na Prvom međunarodnom trijenalu autoportreta i portreta u organizaciji Memorijalne galerije „Dušan Starčević“, Smederevska palanka. Na raspisani konkurs je pristiglo 132 rada, a umetnički žiri je uvrstio u selekciju dela 71 umetnika. Na ovoj manifestaciji rad „Portret jednog čoveka“ izlaže i Aleksandar Marković, student IV godine osnovnih studija slikarstvo u klasi istog profesora. Svečana dodela nagrada i otvaranje je održano 27. januara 2017. godine, a izložba će biti otvorena do 27. februara 2018. godine. Čestitamo!