Teodora Nikolić, studentkinja master akademskih studija na Grafičkom dizajnu, ovogodišnja je učesnica III Međunarodne izložbe suočavanja studentskih plakata, koja predstavlja analizu trendova vezanu za razvoj postera i vizuelnih komunikacija, kao i raznovrsnost nastavnih planova i programa. Na izložbi otvorenoj maja meseca u Tarnovskom centru kulture u organizaciji Umetničkog odseka Akademije primenjenih nauka u Tarnovu našlo se 250 plakata i 25 animiranih radova u konkurenciji od preko 900 prijava iz više od 15 zemalja.

Selektovane su serije pozorišnih i promotivnih plakata za sajam nameštaja realizovanih na predmetu Plakat pod mentorstvom red. prof. dr um. Slavice Dragosavac, asis. dr um. Jovane Nikolić i asis. dr um. Miljane Radenković.