Plakati studenata Koste Vojinovića i Nikole Đorđevića našli su se u prvih 10 najbolјih radova na nacionalnom nagradnom konkursu za najbolјi plakat pod nazivom “Pink Ribbon Serbia”, dok su plakati studenata Jovane Đorđević i Danila Paunovića, ušli u širi izbor najbolјih radova. Mentor: mr Slavica Dragosavac, asistent: Jovana Nikolić.

Otvaranja izložbe izabranih radova će biti održano 27. februara 2019. u 11 časova, u Galeriji Narodne banke Srbije, Nemanjina 17 u Beogradu.

Konkurs je raspisan u okviru Projekta za unapređenje Nacionalnog programa za rano otkrivanje raka dojke, koji sprovode Japanska agencija za međunarodnu saradnju – JICA, Ministarstvo zdravlјa Republike Srbije i Institut “Dr Milan Jovanović Batut”. Odluku o najbolјim radovima doneo je međunarodni žiri sastavlјen od 26 članova iz Japana i Srbije.