Izložba likovnih radova studenata 3. godine Fakulteta umetnosti u Nišu. postavljena je 17. marta 2023. godine u galeriji “Ginko” na Fakultetu pedagoških nauka u Jagodini. U okviru izložbe “Motiv – transponovanje kroz likovne tehnike” predstavljeni su radovi nastali u okviru predmeta Metodika likovnog obrazovanja 1 koji vodi dr Mia Arsenijević, vanr. profesor.

Radove studenata Arsić Olge, Bogdanović Sare, Dimitrijević Miljane, Živić Davida, Janković Anje, Jovanović Lane, Knežević Mile, Malikov Jelene, Milićević Anastasije, Milošević Mateje, Milutinović Aleksandre, Mitrović Ane, Momčilović Martine, Naumović Anje, Nikolić Vere, Petrović Jovane, Stojanović Danice, Tatić Marije I Jovanović Lane publika će moći da pogleda do 7. aprila 2023. godine.