Zajednička izložba dr Slobodana Radojkovića, vanrednog profesora, i studenata sa Departmana likovnih i sa Departmana primenjenih umetnosti Fakulteta umetnosti u Nišu, biće otvorena u petak, 26. oktobra 2018. godine u galeriji-holu Akademije umetnosti u Novom Sadu.

Postavku čine grafike i objekti dr Slobodana Radojkovića iz aktuelnog ciklusa “Sekura domo” i grafički listovi 26 studenata osnovnih akademskih studija izvedeni u više grafičkih tehnika. Radove izlažu: Aleksa Milošević, Nebojša Stojković, Mina Živić, Jovana Đorđević, Natalija Đorđević, Tijana Mitić, Filip Orbović, Danilo Paunović, Nataša Stošić, Milena Kupić, Aleksandar Marković, Maja Milojković, Jana Mitrovska, Nikoleta Zdravković, Milica Vučinić, Emilija Novaković, Stefana Jovanović, Nataša Stošić, Mihailo Todorović, Nina Momčilović, Martina Đorđević, Andrijana Antanasijević, Ljiljana Đurić, Zorica Ilić, Dušan Stanojević, Sanja Đorđević i Miloš Drašković.