U okviru koncertne sezone Fakulteta Umetnosti u Nišu, 25.12.2023. u velikoj Sali FU održan je koncert studenata flaute iz klase prof. dr um. Jelene Jakovljević. Na koncertu klase su nastupili: Jovana Blagojević, student prve godine OAS, Vinkić Dušan, student druge godine OAS, Kristina Mančić, student treće godine OAS i Jovana Vojinović, student četvrte godine OAS. Kao klavirski saradnik studente je pratio stručni saradnik Nikola Cvetković. Kao gost na koncertu nastupio je kamerni trio, flauta- Kristina Mančić, violina- Milana Trujanović, i klavir-Danica Stošić, iz klase prof. mr. Dragane Djordjević, redovnog profesora. Na programu su bila dela, J.S. Baha, K.P.E. Baha, W.A. Mocarta, A. Ditijea, K. Rajnekea i Ž. Ibera.