Jednodnevni Majstorski kurs muzičke produkcije i predavanje„ Muzička produkcija – harmonika“ profesora Dejana Pejovića, vanrednog profesora Fakulteta dramskih umetnosti u Beogradu, biće održano u petak 29. novembra 2019. godine na kome će polaznici imati priliku da upoznaju celokupni proces audio produkcije harmonike. Nakon toga će odabrani polaznici kursa učestvovati u studijskom snimanju diskografskog izdanja.

U petak 29. novembra 2019. godine sa početkom u 12 časova prof. Dejan Pejović održaće predavanje na temu “Muzička produkcija – harmonika”.

Majstorski kurs muzičke produkcije prof. Dejana Pejovića i studijsko snimanje diskografskog izdanja biće održano u petak 29. novembra 2019. godine sa početkom u 14 časova u Koncertno-izložbenom prostoru FU.

Popunjeni prijavni formular (word) poslati na mail obradovic.miodrag@hotmail.com

Nakon poslate prijave i potvrde učešća potrebno je uplatiti kotizaciju za jednodnevni pasivni majstorski kurs muzičke produkcije u iznosu od 2.400,00 dinara.

Uplatu izvršiti na račun Fakulteta umetnosti u Nišu br. 840-2012666-89 sa pozivom na broj 742121-16.

Organizator zadržava pravo izmene satnice

Fakultet umetnosti u Nišu u okviru projekta “Unapređenje izvođačkih sposobnosti mladih akordeonista”, autora Miodraga Obradovića, organizuje otvorena predavanja i trodnevni majstorski kurs za harmoniku nakon čega će polaznici kursa učestvovati u studijskom snimanju diskografskog izdanja i koncertnom izvođenju. Broj polaznika je ograničen. Realizaciju projekta je podržao Grad Niš, Gradska uprava Grada Niša Sekretarijat za kulturu i informisanje.

Ovaj projekat Fakulteta umetnosti u Nišu teži unapređenju izvođačkih sposobnosti studenata muzičke umetnosti, kako na javnim izvođenjima tako i u studijskim uslovima sa upoznavanjem celokupnog procesa audio produkcije.