Drago Garić, student master studija u klasi prof. Nikole Pekovića pobedio je na 13. Internacionalnom festivalu harmonike AKORDEON ART plus u Sarajevu, održanom od 30. maja do 2. juna. Drago je proglašen laureatom u studentskoj kategoriji u konkurenciji od 30 takmičara. Pored zvanja laureata u Sarajevu, osvojio je i prvu nagradu na 8. Internacionalnom festivalu harmonike EUFONIJA u Novom Sadu koji se održao od 14. do 21. maja.

Veljko Milojković, student master studija u klasi prof. mr Miljana Bjeletića pobedio je na 13. Međunarodnom muzičkom festivalu Harmonika fest harmonike u Tivtu, održanom od 25. do 27. maja. Proglašen je laureatom u studentskoj kategoriji. Veljko je osvojio i prve nagrade internacionalnim festivalima: 13. AKORDEON ART plus u Sarajevu i 8. EUFONIJA u Novom Sadu.

Marija Ratkov, student osnovnih akademskih studija u klasi prof. Nikole Pekovića osvojila je tri prve nagrade na internacionalnim festivalima harmonike:  13. AKORDEON ART plus u Sarajevu; 46. Međunarodni susret harmonikaša u Puli koji se održao 23. do  26. aprila; 8. EUFONIJA u Novom Sadu

Stefan Dimitrijević, student osnovnih akademskih studija u klasi prof. mr Miljana Bjeletića osvojio je prvu nagradu na Internacionalnom festivalu harmonike AKORDEON ART plus u Sarajevu.