Fakultet umetnosti u Nišu sa ponosom predstavlja svečano otvaranje Koncertne sezone FU 2015. tradicionlanim revijalnim koncertom “Damama na dar”. Koncert će se održati u utorak 10. marta 2015. godine sa početkom u 20 sati u Koncertno-izložbenom prostoru FU, Knjaževačka 2a. Ulaz na koncert je besplatan.

Kao poklon damama za osmomartovski praznik, publika će imati retku priliku i zadovoljstvo da na jednom koncertu uživa u izvođenju eminentnih umetnika. Nastupaju: Misha Dacić – klavir, Ivan Novaković – klavir, Jovan Bogosavljević – violina, Stevan Spalević – klavir, Ljubinko Lazić – kontrabas, Nikola Peković – harmonika, Andrija Mamutović – klavir, Nikola Cvetković – klavir.

Ovim koncertom Fakultet umetnosti najavljuje bogatu Koncertnu sezonu FU 2015. u okviru koje će se realizovati i koncerti Konkursa Koncertno-izložbenom prostora FU.

Detaljan program i biografije možete pogledati na sajtu Koncertne sezone FU.

Autor plakata: Ninoslava Girić, student Master studija na Departmanu za primenjene umetnosti