Vebinar “Evaluacija procesa učenja kod studenata”, u sklopu međunarodnog projekta Profformance+,  će se održati u utorak, 6. juna 2023. godine sa početkom u 14 časova, u onlajn formatu.

Projekat ima za cilj da podrži unapređenje kvaliteta nastave i učenja na visokoškolskim ustanovama u Evropskom prostoru visokog obrazovanja razvijanjem i promovisanje alata za evaluaciju rada nastavnika i sistema podsticaja, kao i prikupljanjem i deljenjem dobrih praksi. Iz tog razloga, Profformance+ konzorcijum organizuje seriju tematskih vebinara, koji će omogućiti učesnicima da se upoznaju sa metodologijama nastave visokog obrazovanja u zemljama koje učestvuju u ovom projektu.

Profformance+_ Vebinar_Evaluacija procesa ucenja kod studenata (pdf)

Za sva dodatna pitanja možete direktno kontaktirati Milicu Sočanac na mejl adresu: milica.socanac@prosveta.gov.rs ili na broj telefona: 011 / 362 26 10.