Svetosavsku nagradu Grada Niša za izuzetan rezultat postignut tokom studija dobili su Mihailo Dašić, student master studija Gitare u klasi red. prof. mr Vesne Petković, koji je ovu nagradu, kao student osnovnih akademskih studija, dobijao prethodna tri puta kao i Branislav Miladinović, student IV godine osnovnih akademskih studija Klavira u klasi vanr. prof. Jovanke Aranđelović.

Svetosavsku nagradu za izuzetan rezultat postignut tokom studija dobilo je 25 studenata niškog Univerziteta. Nagrađeno je 13 najbolјih studenata fakulteta Univerziteta u Nišu i 12 diplomiranih studenata sa prosečnom ocenom 10. Priznanja je dodelila gradonačelnica Dragana Sotirovski u Gradskoj kući na Savindan, 27. januara 2022. godine.