Na 47. Međunarodnom susretu harmonikaša  održanom od 7. do 10. maja u Puli (Hrvatska), studenti iz klasa prof. mr Miljana Bjeletića i prof. Nikole Pekovića osvojili su pet prvih nagrada. Ovo takmičenje je jedno od najprestižnijih takmičenja za harmoniku.

U dvoetapnoj studentskoj kategoriji KONCERTIST Marija Ratkov, studentkinja četvrte godine OAS osvijala je I4 nagradu sa 91,70 bodova (klasa: Nikola Peković)

U jednoetapnoj studentskoj kategoriji F, u konkurenciji 37 takmičara, Stefan Dimitrijević, student četvrte godine OAS osvojio je I2 nagradu sa 96,43 bodova (klasa: mr Miljan Bjeletić); Petar Bešović, student četvrte godine OAS osvojio je I9 nagradu sa 93,52 bodova (klasa: Nikola Peković); Nemanja Čamagić, student treće godine OAS osvojio je I13 nagradu sa 92,97 bodova (klasa: Nikola Peković) i Veljko Jović, student druge godina OAS osvojio je I18 nagradu sa  91,97 bodova (klasa: mr Miljan Bjeletić).