Ministarstvo omladine i sporta je 23. decembra 2019. godine raspisalo Konkurs za stipendiranje do 950 najbolјih studenata završne godine osnovnih akademskih studija i do 460 studenata završne godine master akademskih studija sa visokoškolskih ustanova čiji je osnivač Republika Srbija, za školsku 2019/20. godinu.

Konkurs je namenjen studentima završne godine osnovnih, integrisanih i master akadamskih studija na visokoškolskim ustanovama čiji je osnivač Republika Srbija.

Konkurs za stipendiranje do 950 najbolјih studenata završne godine osnovnih akademskih studija i do 460 studenata završne godine master akademskih studija sa visokoškolskih ustanova čiji je osnivač Republika Srbija, za školsku 2019/20. godinu biće otvoren do 24. januara 2020. godine.

Detalјnije na sajtu Dositeja